בארץ | ספא בארץ | ספא ישראלי - ספא פלוס
הנחה לחג 5% הנחה בהזמנות אונליין
קוד: SP5055
close נרשמת בהצלחה
המבוקשים
שירות
אזור אישי
עוד
נגישות
לחצו להצטרפות למועדון בחינם
ותהנו מהטבה בכל רכישה
  • התחברו ובצעו הזמנות בקלות
התחברו ובצעו הזמנות בקלות
כניסה עם Facebook
כניסה עם Google
התחברות / הרשמה באמצעות מייל
מתחייבים להגנה על פרטיותכם
לא נשכיר או נמכור את כתובות המייל שלכם ולא נשתמש בחשבונות החברתיים לשום צורך לא ראוי
שכחתי סיסמא
הכנס את המייל שנרשמת איתו לאתר
שלח
הרשמה
ביצוע הרשמה
עריכה
שמור שינויים
התנתק
  • בתי הספא בהם צפיתי - מקומות נצפו
  • בתי הספא שאהבתי - מקומות סומנו
  • ההזמנות שלי
    להצגה יש להתחבר
לקבלת שירות חייגו עכשיו 03-6338080 פנו אלינו באמצעות WhatsApp
לשליחת הודעה יש למלא את הטופס
ההזמנות שלי
 
שיתוף
נגישות
התחברות
התחברות
חיפושים מומלצים
צפון מרכז דרום ירושלים תל אביב ראשון לציון
אישור
אופציות נוספות
טווח מחירים
מ-
עד-
  • חבילות בבתי ספא הכוללות עיסוי וטיפולים
  • ימי כיף ללא עיסוים

ספא בארץ

חזרה לכל הכתבות

מרכזי ספא בארץ מציעים מגוון רחב של טיפולים. יום פינוק בספא מתאים כמעט לכל אדם החפץ בו, והמוכן לשלם כמה מאות שקלים בעבור טיפול ליחיד. רובם המוחלט של חבילות וטיפולי הספא פונים לקהל המבוגרים כיוון שנדרשים שלווה ורוגע פנימי על מנת לקבל חוויה מלאה בטיפול עצמו.

לילדים קיימת אפשרות להנות מטיפולי ספא שונים ומרכזי הספא בארץ מציעים חבילות לצעירים שבאוכלוסייה. בחופש הגדול מבחר החבילות גדל, והילדים יכולים ליהנות למשל בטיפול במרכז הספא שבחמת גדר, יחד עם המבוגרים. רוב הטיפולים לילדים משלבים סדנאות יצירה ומשחק, על מנת ליצור אטרקציה בחוויה ולפתח עייפות פיזית לקראת הטיפולים הדורשים מהילדים סבלנות ורוגע.


ספא בארץ- חשוב לדעת

מרכזי ספא בארץ ניתן למצוא בעיקר בצפון בשרון ובמרכז, כך השתושבים הדרומיים יאלצו להצפין על מנת להיחשף למגוון רחב יותר של חבילות ואופציות לטיפולי ספא. רוב טיפולי הספא נשענים על מגוון רחב של עיסויים, ובמקרים רבים כוללים שהייה בסאונות. אנשים בעלי רגישות פיזית או מחלות מסויימות לא יוכלו להנות מטיפולים אלו, למשל נשים בהריון ובעלי לחץ דם נמוך שנאסרת עליהם שהייה ממושכת בסאונה.

יום פינוק בספא זוהי מתנה מושלמת ליום ההולדת, יום הנישואין או לכל אירוע אחר. מרכזי הספא בארץ מציעים שלל אופציות להתאמת החוויה לחגיגה המתאימה ובדרך כלל כל חווית הספא, מהריחות, הטעמים והפינוק היא באווירת מתנה.
כשרוכשים פינוק בספא בתור מתנה מרוויחים ערך מוסף שלא קיים במתנות "חומריות". יום הפינוק בספא נגמר בשלב כלשהו אך הזיכרון והתעצומה הנפשית של המטופלים לאחר הטיפולים עונים על הדרישה למעוניינים להעניק מתנה מסוג שונה מאלו שעוטפים בחנות. ספא בתור מתנה הוא אופציה מצויינת למי שלא מכיר כל כך את האדם המקבל, ומפחד שלא יאהב את מתנתו כדוגמת טעם אישי בלבוש.


ספא בארץ- סוגי ספא

בארץ קיימי מרכזי ספא רבים ומגוונים, מהדרום ועד הצפון. מרכזי ספא בארץ מציעים שלל אופציות לבחירה מתוך מגוון החבילות המוצעות. רוב סוגי הספא בארץ נשענים על טיפולי עיסוי שונים ואליהם ניתן להוסיף ולשלב פעילויות שונות. ישראל ממוקמת סמוך לים התיכון ולכן מרכזי הספא בארץ לרוב יציעו טיפולים מזרחיים וישתמשו במשאבי הטבע העומדים לרשותם כמו הפלגות הספא בארץ או אירוח כפרי בים למשל. ניתן להתפנק בספא רומנטי ואינטימי ולשלב שהייה בסאונה. סוג ספא זה מתאים יותר לזוגות צעירים או החוגגים אירועים שונים. הרוצים לבחור בספא יותר מיוחד יוכלו לשלב חבילה הכוללת שימוש בחמאם תורכי ועוד.
מרכזי הספא בארץ מציעים למטופלים ספא משולב בפעילות בטבע כמו רכיבה על סוסים או רכיבה אתגרית. קיימת אופציה לשילוב ספא עם לינה בצימר למשל. מספר מרכזי ספא בארץ מציעים חוויה יחודית של שילוב ספא רגיל עם חוף ים פרטי. גם לילדים, בעיקר בחופש הגדול, מציעים מרכזי ספא בארץ פעילויות מיוחדות ומותאמות אישית.


ספא בארץ- השפעה נפשית בריאותית

ספא בארץ מאופיין לרוב בטיפולי רוגע שחרור והרפייה. טיפול ספא זוגי מקשר בין בני זוג ומטבל את הרומנטיקה ביניהם. חבילותספא זוגיות רבות מציעות אווירה רומנטית ואינטימית לאורך כל הטיפול. במדינתנו אורך החיים הינו אינטנסיבי ומהיר, וקל לנו לפתח מתחים ולחצים, פיזיים ונפשיים.
יום טיפול בספא פותח דלת להתנתקות מהמרוץ היומיומי ואפשר למטופלים לשחרר לחצים על ידי הירגעות ומנוחת הנפש. טיפולי הספא בארץ מציעים שלל עיסויים, אמבטים, חממים ועוד הרבה צורות טיפול פיזיות שנאמר עליהם כממריצות מחזור דם, משפרות את גמישות השרירים והעור ומעניקים אנרגיה פיזית. אנשים אשר מטופלים בתדירות גבוהה חשים בהבדל באופן חד וברור.
לא סתם ספא בארץ ישראל נהיה טרנד לאחרונה, נוכח אורח החיים האינטנסיבי במדינה. טיפולי הספא משלבים גם ריענון נפשי וגם פריקת מתחים פיזיים כמו שנאמר: "נפש בריאה בגוף בריא" ולהיפך.

MainPages
התחברות