ספא לילי | ספא לילה | מרכזי ספא לילי - ספא פלוס
הנחה לחג 5% הנחה בהזמנות אונליין
קוד: SP5055
close נרשמת בהצלחה
המבוקשים
שירות
אזור אישי
עוד
נגישות
לחצו להצטרפות למועדון בחינם
ותהנו מהטבה בכל רכישה
 • התחברו ובצעו הזמנות בקלות
התחברו ובצעו הזמנות בקלות
כניסה עם Facebook
כניסה עם Google
התחברות / הרשמה באמצעות מייל
מתחייבים להגנה על פרטיותכם
לא נשכיר או נמכור את כתובות המייל שלכם ולא נשתמש בחשבונות החברתיים לשום צורך לא ראוי
שכחתי סיסמא
הכנס את המייל שנרשמת איתו לאתר
שלח
הרשמה
ביצוע הרשמה
עריכה
שמור שינויים
התנתק
 • בתי הספא בהם צפיתי - מקומות נצפו
 • בתי הספא שאהבתי - מקומות סומנו
 • ההזמנות שלי
  להצגה יש להתחבר
לקבלת שירות חייגו עכשיו 03-6338080 פנו אלינו באמצעות WhatsApp
לשליחת הודעה יש למלא את הטופס
ההזמנות שלי
 
שיתוף
נגישות
התחברות
התחברות
חיפושים מומלצים
צפון מרכז דרום ירושלים תל אביב ראשון לציון
אישור
אופציות נוספות
טווח מחירים
מ-
עד-
 • חבילות בבתי ספא הכוללות עיסוי וטיפולים
 • ימי כיף ללא עיסוים

ספא לילי

חזרה לכל הכתבות

ספא לילי הוא סוג מועדון בריאותמיוחד מאוד המתאים לקהל יעד מצומצם יותר. קהל יעד זה לרוב מעדיף חווית ספא פחות שגרתית, הנשענת גם על האוירה במרכז הספא ולא רק על הטיפולים השונים המוצעים בו.


ספא לילי- מהו

כשמו כן הוא. ספא לילי מתרחש בשעות הלילה ולעיתים אף כל הלילה כאשר אופי המקום המציע חבילות מועדון בריאות מתאים את עצמו ומשנה לפעמים את הרגליו על מנת לענות על הצרכים המיוחדים של סוג מועדון בריאותזה. בעיקר, ספא זה מתאים לזוגות המעוניינים בפינוק רומנטי באווירה חשוכה ואינטימית יותר.
זוגות המציינים מאורעות חשובים כמו ימי הולדת והצעות נישואין ימצאו עניין רב בבילוי לילי בספא. ספא לילי יכול לענות גם על הצורך בשילוב מועדון בריאות עם מסיבות רווקים או רווקות או לאנשים הפועלים בעיקר בשעות הלילה ולא פנויים במהלך היום. מועדון בריאות מציע למטופלים לעיתים פרטיות קיצונית, כאשר מרכז הספא הפועל ביום מאפשר לסגור את המקום בעבור המטופל/ים בלבד, בשעות הלילה.


ספא לילי- הייחוד

ספא לילי ללא ספק שונה מכל סוגי הספא האחרים ונבדל מהם בחיזוק האוירה והרומנטיות. מעבר לייחוד שעות הפעילות הלא סטנדרטיות מציעים מרכזי ספא בארץ פינוקים ותוספות מיוחדות שברוב המקרים לא קיימים, בייחוד בשילוב עם ספא רגיל, במרכזי הספא שפועלים בשעות היום בלבד.
ספא לילי מציע עולם שונה של פינוקי ספא. בדרך כלל מועדון בריאות זה מוגש למטופל בקצב איטי יותר והנינוחות היא מרכיב חשוב ביותר בו. ספא זה מציע פינוק לאור נרות ומשלב שתייה חריפה וארוחות לייליות. ספא זה מציע לזוגות לעבור את מגוון הטיפולים במשותף, ולרוב באוירה אינטימית ביותר, בחדרים פרטיים.

ספא הפועל בלילה מאפשר לקיים אירועים שאופיים אינו מתאים לשעות היום, כדוגמת מסיבת רווקים. רוב מרכזי הספא בארץ הפועלים גם בלילה יתאימו את עצמם לשעות אלו. בדרך כלל יהנה המטופל מספא המחליש את עוצמת האורות במקום, המגביל את מספר המטופלים בשעות אלו והמציע שתייה חמהֿחריפה.

מועדוני הבריאות רבים בארץ משלבים את טיפולי הספא עם לינה במקום, צימר או מלון לדוגמא. ייחודו של מועדון בריאות המאפשר לינה הוא במשיכת אנשים שלא מתגוררים בקרבת מקום ,או המעוניינים בחוויה מתמשכת ולא רק למספר שעות.


ספא לילי- חבילות וטווח מחירים

 • חבילה זוגית של טיפול משעות הערב ועד הלילה תעלה בממוצע כ-890 שקלים, כאשר בחבילות רבות תוצע אפשרות לקבל חדר פרטי לטיפולים השונים ולמנוחות ביניהם.
 • לזוגות המחפשים לשלב ספא לילה רומנטי עם לינה במקום תעלה חבילה בין 750 שקלים עד לכ-1900 שקלים בממוצע.
 • זוג הרוצה להתפנק בחבילה מושלמת ויוקרתית לשלושה ימים ישלם כ-3000 שקלים.
 • חבילות מועדון בריאות משולבות באירוע מרכזי, כגון: מסיבת רווקים הכוללים שכירת המקום כולו לכל הלילה תעלנה בממוצע כ-1800 שקלים.
 • רובן המוחלט של החבילות כוללות טרקלין אירוח מפנק, עיסויים ואמבטי שמן וארוחת בוקר זוגית. רוב החבילות נמצאות במרכזי מועדון בריאות באיזור המרכז, ובהם תתבקש תוספת של כ-200 שקלים בממוצע עבור תאריך החל בסוף שבוע.

ספא לילי- סיכום

ספא לילי הוא חוויה רומנטית מושלמת לזוגות. סוג מועדון בריאות זה עונה על מספר דרישות לשילוב ספא עם מאורעות מיוחדים שלא מתאימים לשעות היום.
רוב מרכזי הספא בארץ המציעים בילוי לילי או אפשרות ללינה במקום מציעים מגוון חבילות מפנקות ומפתות מאוד שברובן המוחלט כוללות שלל טיפולים, פרטיות והנאה יתרה מסוג הספא הייחודי. המחיר הממוצע עבור חבילת מועדון בריאות לא זול כלל, אך ביחס לייחוד הטיפול ומשך הזמן שלו המחיר לא נראה מוגזם כלל.

MainPages
התחברות