ספא ואהבה | קשר בין ספא ואהבה - ספא פלוס
close נרשמת בהצלחה
המבוקשים
שירות
אזור אישי
עוד
נגישות
לחצו להצטרפות למועדון בחינם
ותהנו מהטבה בכל רכישה
  • התחברו ובצעו הזמנות בקלות
התחברו ובצעו הזמנות בקלות
כניסה עם Facebook
כניסה עם Google
התחברות / הרשמה באמצעות מייל
מתחייבים להגנה על פרטיותכם
לא נשכיר או נמכור את כתובות המייל שלכם ולא נשתמש בחשבונות החברתיים לשום צורך לא ראוי
שכחתי סיסמא
הכנס את המייל שנרשמת איתו לאתר
שלח
הרשמה
ביצוע הרשמה
עריכה
שמור שינויים
התנתק
  • בתי הספא בהם צפיתי - מקומות נצפו
  • בתי הספא שאהבתי - מקומות סומנו
  • ההזמנות שלי
    להצגה יש להתחבר
לקבלת שירות חייגו עכשיו 03-6338080 פנו אלינו באמצעות WhatsApp
לשליחת הודעה יש למלא את הטופס
ההזמנות שלי
 
שיתוף
נגישות
התחברות
התחברות
חיפושים מומלצים
צפון מרכז דרום ירושלים תל אביב ראשון לציון
אישור
אופציות נוספות
טווח מחירים
מ-
עד-
  • חבילות בבתי ספא הכוללות עיסוי וטיפולים
  • ימי כיף ללא עיסוים

ספא ואהבה - הקשר בין אהבה לבין ספא

חזרה לכל הכתבות

ספא ואהבה יכול להיות חיבור נפלא ! שמגיעים לספא יש הרגשה של אהבה, הריחות שבאוויר, המוזיקה המרגיעה, נותנים הרגשה של ריחוף, עולם אחר, עולם מרגיע ללא לחצים, ללא אוייבים, שוכחים את המינוס בבנק, את הבעיות של החיים, שוכחים את מקום העבודה, אז בטח שיש קשר בין ספא לאהבה!

לקחתי את אישתי לספא שלשום ובחנתי את זה עליי, כן רציתי לדעת באמת אם יש קשר לאהבה, אני יכול לספר לכם שכבר החיוך שלנו בכניסה לספא היה שווה את הכל, אחרי שקיבלנו אותנו כל כך יפה, החלפנו את בגדינו לחלוקים ונעלי ספא וההרגשה היתה ממש טובה, אפילו דיברנו בשקט כזה שהוא לא רגיל אצלנו, אנחנו אנשים צעקניים... אז ככה עשו לנו תה ובצד כמובן עוגיות ואיך לא? העוגיות הכי טעימות הם לא במאפיה אלא בספא, כאילו גם העוגיות קיבלו מסג'... אז איפה האהבה?

רגע, נכנסנו לעיסוי, ובמשך שעה שלמה משקיעים בי מכל הלב, עכשיו אני יודע מה זה הרגשה של ריחוף... שלא תבינו גם אני עושה עיסויים לאישתי והיא לי אבל זה מקסימום 10 דקות אחרי זה אני מתעייף, ובי השקיעו שעה שלמה, ממש כיף התמכרתי לעיסוי! אבל זה לא העניין באתי להבין האם יש קשר בין ספא ואהבה?

טוב אז קיבלתי עיסוי ואנחנו מדברים בשקט ויש מוזיקה רומנטית ומרגיעה וריח של נרות, נו אז? אז הביאו לנו גם 2 כוסות יין, מה נגיד לא? שתינו גם כוס נוספת של יין ונכנסו לחדר פרטי... לא מה שאתם חושבים... חדר שכולו נרות, פרחים יבשים מפוזרים ואמבט ג'קוזי ענקי עם מים חמים עם שמנים ומלחים, נכנסנו לג'קוזי ופה כבר הדמיון שלכם...

נו? איך היה אתם שואלים חכו זה לא נגמר... בסוף עוד הכינו לנו ארוחה כזאת טעימה, ששוב רק בספא האוכל כזה טעים, למה במסעדות לא מפנקים ככה? וכמובן עוד יין ופשטידות שזורמות לי בפה גם שאני כותב עכשיו את המאמר, איזה הרגשה...

אני מאוהב...

MainPages
התחברות