מדריך ספא | מדריך מרכזי ספא | מדריך מכוני ספא - ספא פלוס
הנחה לחג 5% הנחה בהזמנות אונליין
קוד: SP5055
close נרשמת בהצלחה
המבוקשים
שירות
אזור אישי
עוד
נגישות
לחצו להצטרפות למועדון בחינם
ותהנו מהטבה בכל רכישה
 • התחברו ובצעו הזמנות בקלות
התחברו ובצעו הזמנות בקלות
כניסה עם Facebook
כניסה עם Google
התחברות / הרשמה באמצעות מייל
מתחייבים להגנה על פרטיותכם
לא נשכיר או נמכור את כתובות המייל שלכם ולא נשתמש בחשבונות החברתיים לשום צורך לא ראוי
שכחתי סיסמא
הכנס את המייל שנרשמת איתו לאתר
שלח
הרשמה
ביצוע הרשמה
עריכה
שמור שינויים
התנתק
 • בתי הספא בהם צפיתי - מקומות נצפו
 • בתי הספא שאהבתי - מקומות סומנו
 • ההזמנות שלי
  להצגה יש להתחבר
לקבלת שירות חייגו עכשיו 03-6338080 פנו אלינו באמצעות WhatsApp
לשליחת הודעה יש למלא את הטופס
ההזמנות שלי
 
שיתוף
נגישות
התחברות
התחברות
חיפושים מומלצים
צפון מרכז דרום ירושלים תל אביב ראשון לציון
אישור
אופציות נוספות
טווח מחירים
מ-
עד-
 • חבילות בבתי ספא הכוללות עיסוי וטיפולים
 • ימי כיף ללא עיסוים

מדריך ספא

חזרה לכל הכתבות

מדריך ספא הוא מדריך הנותן אינפורמציה בכל הקשור לתחום הספא בארץ. כיום, כאשר יש כל כך הרבה שירותי ספא, הטבות, חבילות, מבצעים, מטפלים ועוד, אנשים מוצאים את עצמם פעמים רבות מבלים שעות ברחבי האינטרנט בחיפושים אחר השירות או המידע לו הם זקוקים בכל הקשור לתחום הספא. הפתרון הוא מדריך לתחום הספא.


מדריך ספא- מה אתם מקבלים?

אין זה מקרי כי אדם אחד אמר את המשפט: זמן שווה כסף ומשפט זה תפס תאוצה בכל רחבי העולם. מדריך ספא פותר לכם בזבוז של זמן יקר בחיפוש אחר כל הקשור לסוגי מועדוני הבריאות השונים, שירותי ספא, מיקום הספא ועוד.
מדריך לתחום הספא למעשה מציע לכם חבילה שלמה הכוללת גם חבילות של מועדון בריאות, מבצעים, הטבות וכן מבצעים והטבות של ספא הנפתחים מהרגע להרגע (בקטגוריה 'ספא ברגע האחרון'). כיום, אנשים כבר יודעים כי כדאי להם להגיע לאתר אינטרנט המוגדר בשם מדריך ספא, שמאגד בשבילם את כל האינפורמציה לה הם זקוקים.


מדריך ספא- שוברים, הטבות, מבצעים והנחות

אין אדם אשר אינו אוהב מבצעים והנחות, בייחוד כאשר רובנו מרוויחים את עמל לחמנו ביגע רב ולכן אנו מעוניינים לבזבז את הכסף בתבונה. מדריך ספא מרכז עבורכם את כל השוברים, הטבות, מבצעים והנחות הקשורים לתחום הספא תחת קטגוריית: 'שוברי מתנה'.

 • שובר מתנה לזוג- שובר מתנה לזוג מיועד לבעל שהחליט להפתיע את אישתו ולהזמין לשניהם יום טיפולים מפנק בספא, לחברה אשר החליטה להעניק לחברה טובה מתנה ליום הולדתה ועוד. השובר כולל עיסוי זוגי הנמשך כשלושת רבעי שעה והאדם הרוכש את השובר יכול להחליט באם הוא מעוניין בשובר המשלב עיסוי ואמבט שמנים, עיסוי וארוחה זוגית או עיסוי, אמבט שמנים וארוחה. המחיר משתנה משובר לשובר בהתאם לסוג והיקף השירותים הניתנים בספא. לרוב, השוברים כוללים גם שימוש חופשי במתקני הספא, דהיינו, שהות מפנקת בג'קוזי או בסאונה או כיבוד ושתייה חופשי.
 • שובר מתנה ליחיד- אם אתם לא בזוגיות ואתם לא צריכים לקנות מתנה לחברים או משפחה אבל עדיין מעוניינים לפנק את עצמכם ביום של טיפולים מפנקים, כדאי לכם לדעת שדבר זה אפשרי. מדריך לתחום הספא מאגד גם שוברי מתנה ליחידים, הכוללים סוגי עיסויים שונים, שימוש במתקני הספא וארוחה או כיבוד חופשי.
 • שוברים לועדי עובדים- ניתן להזמין גם שוברים לקבוצות וועדי עובדים. קחו לתשומת ליבכם כי ככל שמספר ההזמנות יהיה גדול יותר כך גם ההנחות יהיו משמעותיות יותר.

מדריך ספא- היתרון שלכם

מדריך ספא מאגד את כל סוגי הספא בארץ. הוא משמש כאינדקס של כל בעלי העסקים שבבעלותם מועדוני בריאות ומכוני ספא הפרושים בכל רחבי הארץ. בעלי עסקים אלו דואגים להכניס למאגר האינפורמציה של המדריך את כל האינפורמציה הקשורה לספא שלהם. כך שאם תחפשו לדוגמא ספא בהרצליה, תקבלו פלט נתונים של כל מרכזי ומכוני הספא הקיימים בהרצליה. ברגע שתקליקו עם העכבר על ספא זה או אחר, יפתח לפניכם דף העסק של הספא, הכולל את שמו, המיקום שלו, המבצעים שלו לחודשים הקרובים, מחירון עבור תוספות של טיפולים שאינן כלולות במבצע שמדריך הספא נותן לכם ומספר טלפון להזמנת חבילת הספא עם קוד הנחה מיוחד הניתן לצרכנים המזמינים דרך מדריך לתחום הספא.


מדריך ספא- סיכום

מדריך ספא מאגד בשבילכם את כל הקשור לתחום הספא: מבצעים, הנחות, כתבות על סוגי ספא שונים וטיפולים שונים הניתנים בספא, חבילות של הרגע האחרון ועוד. היתרון הגדול מלבד העובדה כי כל האינפורמציה הקשורה לתחום הספא מרוכזת במדריך ספא הן ההנחות המשמעותיות שניתנות לכל הלקוחות המזמינים חבילות דרך המדריך.

מדריך ספא- הנחות משמעותיות על כל טיפולי הספא תחת קורת גג אחת

MainPages
התחברות