מכונים | מכוני ספא | מכון ספא - ספא פלוס
close נרשמת בהצלחה
המבוקשים
שירות
אזור אישי
עוד
נגישות
לחצו להצטרפות למועדון בחינם
ותהנו מהטבה בכל רכישה
 • התחברו ובצעו הזמנות בקלות
התחברו ובצעו הזמנות בקלות
כניסה עם Facebook
כניסה עם Google
התחברות / הרשמה באמצעות מייל
מתחייבים להגנה על פרטיותכם
לא נשכיר או נמכור את כתובות המייל שלכם ולא נשתמש בחשבונות החברתיים לשום צורך לא ראוי
שכחתי סיסמא
הכנס את המייל שנרשמת איתו לאתר
שלח
הרשמה
ביצוע הרשמה
עריכה
שמור שינויים
התנתק
 • בתי הספא בהם צפיתי - מקומות נצפו
 • בתי הספא שאהבתי - מקומות סומנו
 • ההזמנות שלי
  להצגה יש להתחבר
לקבלת שירות חייגו עכשיו 03-6338080 פנו אלינו באמצעות WhatsApp
לשליחת הודעה יש למלא את הטופס
ההזמנות שלי
 
שיתוף
נגישות
התחברות
התחברות
חיפושים מומלצים
צפון מרכז דרום ירושלים תל אביב ראשון לציון
אישור
אופציות נוספות
 • חבילות בבתי ספא הכוללות עיסוי וטיפולים
 • ימי כיף ללא עיסוים

מכוני ספא

חזרה לכל הכתבות

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר מכוני ספא ברחבי הארץ עד כי לפעמים נדמה כי מכוני ספא צצים כמו פטריות לאחר הגשם הראשון. הסיבה לכך היא פשוטה, יותר ויותר אנשים גילו את הטיפולים המפנקים של מכוני הספא והדרישה למכונים אלו בסגנונות שונים הולכת וגדלה מדי שנה.


מכוני ספא- כיצד הכל התחיל

המילה ספא בשפה הלועזית היא למעשה ראשי התיבות של sanus per aquam, דהיינו, בריאות באמצעות מים. בעבר, אנשים היו מגיעים למעיינות הספא בבלגיה על מנת לחוות טיפולי ספא במים המיוחדים של המעיינות אשר היו מלאים במינרלים ומלחים וידועים כמים בעלי סגולות רפואיות. כיום, רוב האנשים מגיעים אל מכון לספא על מנת להירגע מהלחצים היומיומיים של העבודה ומטלות החיים ולהחזיר את הגוף והנפש שלהם לאיזון על ידי טיפלים מרגיעים. בריכות הספא של מכוני ספא אמנם אינן מלאות באותם מים של מעיינות המרפא בבלגיה אך הן מלאות במים מינרלים המחזקים ומרגיעים את הגוף.


מכוני ספא- טיפולים

במדינות חו"ל מכון לספא הם דבר מקובל, אך בישראל רק בשנים האחרונות אנשים החלו לגלות את מכוני הספא ולהפוך אותם לחלק משגרת חייהם. מכוני ספא מאפשר לכם לחוות טיפולים ברמה של חו"ל בארץ. מכוני ספא כוללים את הטיפולים הבאים:

 • טיפולי פנים- ניקוי פנים, עיסוי לעור הפנים, מסכות שונות לעור הפנים,פילינג ועוד.
 • עיסויים- סוגי העיסויים משתנים ממכון ספא אחד לשני ולכן אם יש לכם העדפה לעיסוי מסוג מסוים, חשוב כי תוודאו שאכן מכוני הספא מסוגלים לספק לכם עיסוי זה.

סוגי העיסויים השונים הם: עיסוי שבדי, תאילנדי, עיסויים רפואיים, מסאז' רקמות עמוק, מסאז' באבנים חמות וכמובן קיימים גם עיסויים ממוקדים יותר לאנשים הסובלים מבעייה בריאותית או מצב בריאותי זה או אחר.


מכוני ספא- טיפולים אלטרנטיביים

מכון לספא רבים מעניקים לכם גם סוגים שונים של טיפולים אלטרנטיביים שמטרתן היא להרגיע את הגוף, לשחרר אותו ממתחים ולהחזיר אותו לאיזון הטבעי שלו.
חלק מאותם טיפולים אלטרנטיביים הם:

 • שיאצו- מכוני ספא רבים מציעים לכם טיפול שייחודו עיסוי ללא שמנים ומרכיבים אחרים.
  טיפול השיאצו מתמקד באמצעות לחיצות על נקודות ספציפיות בגוף על מנת לשחרר את תעלות האנרגיה החסומות שלכם. מטרתו של הטיפול הוא שיחרור חסימות, הרפייה ואיזון הגוף.
 • איור- ודה- מכון ספא לרוב מציע שיטת טיפול זו שמקורה בהודו. טיפול זה נעשה על ידי טפטוף של שמן חם במרכז המצח.
  נקודה זו במרכז המצח, נקראית העין השלישית אצל ההודים והיא נחשבת כנקודת איזון ואנרגיה חשובה בגוף.
 • רפלקסולוגיה- כאן מדובר שיטת טיפול סינית שמהותה לחיצה על נקודות מסוימות בכפות הרגליים על מנת לשחרר חסימות ולפתור בעיות רפואיות ונפשיות שמקורן מתעלות אנרגיה חסומות בגוף.

מכוני ספא- הבחירה הנכונה

פורטל אינטרנטי- באינטרנט ישנם פורטלים המתמקדים בכל התחום של מכון לספא וטיפולי ספא. מומלץ להיכנס לאחד מהפורטלים הללו על מנת להיחשף אל מכוני ספא הנמצאים בקרבת מקום מגוריכם.
סקירות- באינטרנט ניתן גם למצוא חוות דעת רבות לגבי בחירה של מכון לספא כאלו ואחרים. הסקירות הנכתבות על ידי מומחים לנושא ואנשים אשר חוו את הטיפולים באותו מכון ספא, תיתן לכם מושג באם מכון ספא זה הוא המכון המתאים לכם.
התאמה אישית- חשוב שתגיעו למסקנה באשר לשירותים שחשובים לכם לקבל במכון הספא. בידקו האם מכון הספא בו אתם מעוניינים מציע את השירותים הללו.
ביקור- חשוב שתגיעו לכל מכון ספא על מנת שתוכלו להתרשם ממכוני הספא באופן אישי. תוודאו כי אכן מדובר במכון ספא שבו רמת הניקיון היא גבוהה, הצוות מקצועי והתחושה נעימה.

MainPages
התחברות